Web Tasarım

Bursa Palet Sanayi

Bursa Palet Sanayi firmasına kurumsal site tasarlandı. Google reklam çalışması yapıldı. (https://www.bursapaletsanayi.com) - (2020)
Web Tasarım

Ay Yıldız Silah

Site tasarımını üstlendiğim Ay Yıldız Silah şuan yayında. Sitede güncelleştirmeler devam etmektedir. (https://www.ayyildizsilah.com) - (2019)
Web Yazılım

Rezistans Hesaplama

Baykal Rezistans firmasına rezistans hesaplama uygulaması yapıldı. (https://www.iemre.com/Rezistans_Hesaplama) - (2018)
Web Tasarım

Ajans Pole

AjansPole kurumsal site tasarlandı. Sosyal Medya Yönetimi sağlandı. (https://www.ajanspole.com/) - (2017)
Kartvizit Tasarımı

Kartvizit

Örnek olarak yaptığım birkaç kartvizit tasarımları.
Web Tasarım

Star Sipsi

Site tasarımını üstlendiğim star sipsi şuan yayında. Responsive tasarım ve sipariş takibini yapmaktayım. (https://www.starsipsi.com
Web Tasarım

Dadali Giyim

Site tasarımını ve kodlamasını üstlendiğim dadaligiyim şuan yayında. Sade ve açık renkler kullanmaya özen gösterilen bu sitede kullanıcıları yormayacak şekilde renkler kullanıldı. Site ilk açıldığında karşınıza geniş bir slider penceresi geliyor ve trend ürünlerin şık bir şekilde gösterimi sağlanıyor. Site tamamen kullanıma kolay olup, sadece birkaç işlemde alışveriş gerçekleştirilebiliyor. (hhtps://www.dadaligiyim.com) - (2017)
Web Tasarım

Akü Yağ Filtre

Bil-Pet firmasına kurumsal site tasarlandı. E-Ticaret sitesi olduğu için, ürün kayıtları ve sipariş takibi yapıldı. Akü Yağ Filtre için seo çalışması yapıldı. (https://www.akuyagfiltre.com) - (2017)
Web Tasarım

Toptanmiss

Toptanmiss firmasına kurumsal site tasarlandı. E-Ticaret sitesi olduğu için, ürün kayıtları ve sipariş takibi yapıldı. (https://www.toptanmiss.com) - (2016)